Přála byste si proměnit svůj talent v prosperující a naplněné zaměstnání?

Každý v sobě máme svůj jedinečný talent. 

Je jen na vás, zda si dovolíte jej nabídnout světu.

ODPOVÍM VÁM NA OTÁZKY

————— Co jsou vaše silné a slabé stránky. Jak můžete skloubit vaše koníčky a talenty se skutečným byznysem. Jak se přesunout ze světa kreativní tvorby do šuplíku do světa podnikání a rozumných výdělků. Kdy je pro vás vhodné odpočívat a kdy se naopak vrhnout do práce. 

CO VÁS ČEKÁ 

Na online schůzce

01  

KDO JSTE?

————— V úvodu našeho setkání vás seznámím s vaší energií a tím pádem životním nastavením. Zda jste člověk, který jedná aktivně, nebo potřebujete vše napřed zpracovat svým rozumem. Zda v životě reagujete na podněty zvenčí, nebo sama inspirujete druhé.

Jste-li člověk, který srší nápady, ale dotahování a realizace mu nic neříká. Nebo naopak můžete být tím, kdo pomyslnou metu donese do cíle.  Soustředíte se na nejmenší detaily, nebo naopak vidíte globální vizi?
 
Můžete mít vztah k umění, designu a tvorbě. Či vynikáte v marketingu a prodeji? 
 
To vše a mnohem víc je možné vyčíst z hvězd a já vám o tom ráda povím.
 
 
 

02  

SPOLEČNĚ NAJDEME VAŠE POSLÁNÍ 

————— Porozuměla jste sama sobě? Můžeme se tím pádem podívat na zoubek vaší práci. Možná ji teprve hledáte a nejste si jistá, co by pro vás bylo vhodné. Možná přemýšlíte, že je na čase své dosavadní zaměstnání změnit a začít konečně dělat to, co vás baví a naplňuje.

A nebo si jen potřebujete ujasnit, kam se vydat dál…

Právě na toto si posvítíme a podíváme se do vašich energii – k jakému typu práce máte talent a předpoklady. Najdeme práci, která je blízká vaší povaze a budete v ní tím pádem vynikat. Je pro vás naprosto přirozená a nezatěžuje vás ani fyzicky, ani psychicky. 

Mnohdy hledáme za prací snů něco nadpozemského a úžasného a neuvědomujeme si, jak skvělí jsme například v empatii, rozhodování, nebo pevné vůli. Nepřemýšlíme o tom, protože jsou nám tyto vlastnosti tak blízké a přirozené, že je nepovažujeme za talenty. Ale pro druhé může být zrovna vaše empatie ryzím pokladem, za kterým půjdou. 

Když je vaše zaměstnání váš talent, nejen že vás to baví, ale zároveň tím generujete ohromné množství energie. To znamená, že z práce budete chodit plná energie a nadšená. 

Je to vaše práce snů, kterou stačí jen najít uvnitř vás.

03  

JAK PRODAT, CO UMÍM?

————— V poslední fázi se na ujasněnou vizi vašeho zaměstnání podíváme z hlediska energií a numerologie. Probereme opravdu detailně veškeré aspekty vaší práce. 

Dostanete jasný postup, co a jak dělat, aby vám byznys fungoval. Zda je pro vás výhodnější pracovat sama, nebo v týmu. Co vám půjde samo a na co si raději přizvat pracovní partnery. 

Jak nejlépe skloubit vaše zaměstnání s vaší povahou. Podíváme se na vaše slabé i silné stránky a upozorním vás na případné chyby, které byste mohla, díky svým energiím, udělat.

Začněte pracovat tak, jak si přejete. Proměňte svá přání v realitu.

CHCETE OBJEVIT SVŮJ DAR?

—————— Pak mi napište na LN@lucienovotna.cz

CENA JE 5.555 KČ /3 HODINY

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2023