#Čteme energie v prostoru – Ložnice v energii země

————— Obrázek, který jsem pro vás dneska připravila představuje energii země.

Země je energie, která nás nutí přemýšlet, zvažovat pro a proti, neustále vyhodnocovat realitu. 

V takové ložnici se budete cítit těžce, padnete do postele s pocitem, že máte stopadesát kilo a nebude se vám vůbec nic chtít dělat. V ložnici budete hodně přemýšlet a protože energie je extrémně těžká, pak budou i vaše myšlenky těžké, můžete mít pocit, že nevidíte žádnou možnost, jak vaše problémy vyřešit. 

Dokonce se může stát, že i v běžném životě budete o věcech víc přemýšlet.

Barva na první pohled vypadá královský a luxusně. A možná i útulně, ale zkuste zavřít oči a představit si, že opravdu ležíte v takové ložnici. Temně hnědá barva je silná vibrace a neumím si představit jí být vystavena každý den.

Na pohled zaujme čelo postele, které je zřejmě ze sametu.

Materiály, které mají chlup a při dotyku hřejí, patří k energii ohně. Ta je člověku příjemná a hřejivá, těší nás a přináším nám dobrou náladu, proto tak rádi hladíme srst domácích mazlíčků.

 

Čelo je složené z vertikál, které alespoň trošku energii pozvedají a směřují vzhůru. Kdyby bylo naopak horizontálně, tak by energii zablokovalo a výsledkem by byla extrémně těžká, stagnující energie.

Co se mi líbí, je lampa, která má spodní část z lesklého zlatého kovu. Energie kovu a země spolu tvoří harmonický celek a vzájemně se pozitivně ovlivňují, vždy vedle sebe bude vypadat hezky. Lampa krásně prozařuje celou temnotu ložnice .

Ve vázičce na stolku jsou dvě růže. V ložnici obecně platí zásadní pravidlo  – a to, že vždy se dávají věci a doplňky v páru, protože ložnice jako pokoj je přeneseně řečeno náš vztah.

Jaký chceme vztah – chceme být ve vztahu jeden, nebo snad tři?

Já chci být ve vztahu se svým partnerem, takže všechno, co si dávám, tak po dvou.

Obrázky stěnu rozsvěcují  a rozbíjí tu hnědou plochu. Osobně bych je všechny dala nastojato, aby se podpořila energie vzhůru a netáhlo nás to tak k zemi.

Umím si představit takovou barvu v ložnici, ale nechala bych tmavou jen stěnu za hlavou a zbytek už jen světlý.

 

Převaha jednoho prvku v ložnici ale i v přírodě není harmonická. Nadbytek se projeví nespokojeností, budete se v ložnici cítit divně a případně se to může brzy projevit i v životě tak, že začnete mít pocit, že život je jeden velký problém a není cesta ven. 

 

Taková situace se vždycky léčí energií ohně a jak ji použít můžete najít v Loobooku na mých webových stránkách.