VÝBĚR DATA

počítáno z hvězd

dle ENERGIÍ FENG SHUI 

Jste žena, která na sobě vnímá různé energie?

A přála byste si proměnit svůj talent v prosperující a naplněné zaměstnání?

Každý v sobě máme svůj jedinečný talent. 

Je jen na vás, zda si dovolíte jej nabídnout světu.

ODPOVÍM VÁM NA OTÁZKY

————— Co jsou vaše silné a slabé stránky. Jak můžete skloubit vaše koníčky a talenty se skutečným byznysem. Jak se přesunout ze světa kreativní tvorby do šuplíku do světa podnikání a rozumných výdělků. Kdy je pro vás vhodné odpočívat a kdy se naopak vrhnout do práce. 

CO VÁS ČEKÁ 

Na online schůzce

01  

KDO JSTE?

————— V úvodu našeho setkání vás seznámím s vaší energií a tím pádem životním nastavením. Zda jste člověk, který jedná aktivně, nebo potřebujete vše napřed zpracovat svým rozumem. Zda v životě reagujete na podněty zvenčí, nebo sama inspirujete druhé.

Jste-li člověk, který srší nápady, ale dotahování a realizace mu nic neříká. Nebo naopak můžete být tím, kdo pomyslnou metu donese do cíle.  Soustředíte se na nejmenší detaily, nebo naopak vidíte globální vizi?
 
Můžete mít vztah k umění, designu a tvorbě. Či vynikáte v markengu a prodeji? 
 
To vše a mnohem víc je možné vyčíst z hvězd a já vám o tom ráda povím.
 
 
 

02  

JAKÁ JE VAŠE VIZE? 

————— Porozuměla jste sama sobě? Můžeme se tím pádem podívat na zoubek vaší práci. Možná ji teprve hledáte a nejste si jistá, co by pro vás bylo vhodné. Možná přemýšlíte, že je na čase své dosavadní zaměstnání změnit a začít konečně dělat to, co vás baví a naplňuje.

A nebo si jen potřebujete ujasnit, kam se vydat dál…

03  

JAK PRODAT, CO UMÍM?

————— V poslední fázi se na ujasněnou vizi vašeho zaměstnání podíváme z hlediska energií a numerologie. Probereme opravdu detailně veškeré aspekty vaší práce. 

Dostanete jasný postup, co a jak dělat, aby vám byznys fungoval. Zda je pro vás výhodnější pracovat sama, nebo v týmu. Co vám půjde samo a na co si raději přizvat pracovní partnery. 

Jak nejlépe skloubit vaše zaměstnání s vaší povahou. Podíváme se na slabé i silné stránky a upozorním vás na případné chyby, které byste mohla, díky svým energiím, udělat.

Dostanete informace k tomu, abyste skutečně mohla začít pracovat na své vizi. Ujasníte si, v čem je vaše zóna genia. Pak už jen proměníte svá přání v realitu.