—————— Jsem tu proto, abych dala světu něco unikátního, co druzí nemají.

To je podstata duše. 

CESTA 

—————— Vím a pozoruji to v mé praxi, že stále více žen hledá svou vlastní cestu k naplnění a štěstí. To mě inspirovalo k tomu, abych vám nabídla jedinečný a originální zážitek, který vám pomůže objevit vaši skutečnou krásu a sílu.

Před 17 lety přišlo rozhodnutí postavit se na vlastní nohy a začít krok za krokem budovat svůj život. Cítila jsem, že již nechci být pouhým divákem vlastního příběhu.

Má cesta sice začala malými kroky, ale s odvahou a chutí objevit mé skutečné já. Touha po změně se měnila v akci.

Bylo to právě studium Feng Shui, které se mnou rezonovalo a poskytovalo mi radost a naplnění. Tím započala má cesta učení, praxe a růstu.

Díky Feng Shui jsem získala nástroje k lepšímu porozumění svého okolí i sama sebe. Každodenní práce a chuť rozvíjet své nadání mi pomáhala objevit v sobě skrytý potenciál. Přišla i důvěra v mé schopnosti, přestala jsem se bát riskovat.

Vytvořila jsem si svůj vlastní systém k práci s nitrem a psychikou člověka a naučila se naslouchat své intuici. Má touha po změně se pomalu měnila v úspěšnou realitu.

Odjakživa mě fascinovalo vše, co přináší krásu a dokonalost. Věnovala jsem se studiu interiérového designu, abych zdokonalila své umělecké nadání a naučila se, jak se technicky tvoří “krása”.

Postupem času přišlo ale uvědomění, že dokonalost není jen o vizuální stránce. Musí se cítit a prožívat. Zaměřila jsem se na harmonizaci nitra člověka a jeho propojení s vnějším světem.

Studium Feng Shui mě vedlo k rozvíjení jemných smyslů pro rovnováhu a harmonii. Díky tomu znám energie a měním prostor tak, aby byl plný pozitivních vibrací.

Jako odbornice na Feng Shui vytvářím prostředí, které podporuje energii majitelů a pomáhá jim dosáhnout svých vizí a snů. Mám mnoho let zkušeností s transformací interiérů a exteriérů, které spoluvytváří prostor napojený na jejich osobní energii.

Zároveň vám dokáži pomoci objevit váš vlastní potenciál, talenty a posunout vás dál na cestě k naplnění vašeho života. Mým cílem je poskytnout bezpečné prostředí a osobní péči, aby jste se cítila pohodlně a bezpečně.

Věřím, že každá žena si zaslouží být krásná a cítit se opečovaná. Pokud toužíte po jedinečnosti, vlastní dokonalosti a luxusu, ráda vám pomohu objevit vaši vnitřní krásu a sílu.

Velmi mi záleží na tom, aby všechno, co předávám, bylo dokonalé. Perfekcionismus je a bude vždy mou obrovskou výzvou, ale i vlastností, kterou mám na sobě velmi ráda, neboť mě neustále motivuje ke zdokonalování. Doslova se tetelím blahem, když předávám informace v krásně zabaleném hedvábném papíru, kdy je vše do detailu sladěné, září a voní.

Feng Shui se stalo součástí mého života a oblastí, ve které se neustále vzdělávám. Vím totiž, že mé poslání je nabídnout vám ty nejlepší služby a jedinečnou péči.

Stojím nohama na zemi s hlavou v oblacích.

~lucxx

KVALIFIKACE :

Semestrální studium :

Škola Feng Ren Shui , ing.Jiří Černák

  • 1. Astrotyp – energie člověka
  • 2. Energie prostoru
  • 3. Letící hvězda
  • 3. Iťing

Design škola, Ing. Barbara Venter

Kurzy :

Bydlení pro ženy , Jiří Černák

Prosperita, Jiří Černák

Školička Feng Ren Shui, Jiří Černák

Jak řešit životní témata – praktické semináře, Jiří Černák

Klub Feng Ren Shui, Jiří Černák  

 – od roku 2013 aktuálně do dnes 

Semináře :

Duchovní léčení těla, Eva Hynková – Cordeus

Reiki 1, Reiki 2

Numerologie, Eva Joachimová

Rituály  v praxi, Eva Joachimová

Energie v prostoru, Eva Joachimová

Potenciál roku, strategie a plánování, Jiří Černák

Chromoterapie, Eva Joachimová

Iťing – Běh osudu I. a II, Michail Winogradoff

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2023