Odhlásit se

Naplánujte si Vánoce podle Feng Shui

To nejlepší datum pro vše důležité.

Jste to vy?

Blíží se prosinec a vás opět přepadá ta známá předvánoční panika? Každý rok si říkáte: “Letos to bude jinak, letos budu mít vše pod kontrolou!” Ale nakonec stejně skončíte ve víru posledních příprav, s pocitem, že vás nakonec vánoční čas převalcoval?

Nebojte se, nejste v tom sama. Většina z nás každý rok bojuje s touhou po dokonalých Vánocích, které se nakonec změní v maraton na poslední chvíli.

JAK ZVLÁDNOUT PŘEDVÁNOČNÍ STRES?

Skvělá OTÁZKA!

Váš plán nemusí být dokonalý… kdo z nás by chtěl Vánoce, kde vše jde jako na drátkách? Trocha nečekaného vždy dodá svátkům ten pravý šmrnc 🚀. Takže, pokud se vám náhodou něco nepovede podle plánu, nevadí. Vždyť i Ježíšek občas cestou ztratí nějaký dárek, že?

A věřte mi, že až budete sedět pod vánočním stromkem, nebudete jen jednou z ozdob… budete zářící hvězdou večera. Protože letos jsou, díky vašemu plánu, Vánoce opravdové svátky!

Vánoce 24/7

Jsem Lucie

Chcete vydělat milion, najít lásku nebo bydlet v krásném domě? Ano, je to možné!

Představte si Feng Shui jako vaši životní navigaci. Stejně jako při řízení auta nebo budování svalů potřebujete správný systém, návod a trpělivost.

Naučím vás „řídit“ váš život správným směrem. Někdy pojedeme rychle, jindy pomalu, ale vždy s jasným cílem. Nemusíte mít obavy, chyťte volant, nasedněte a jdeme na to!

Mysl • Tělo • Domov

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2023