OSOBNÍ NÁRAMEK JAKO PAMÁTKA NA VÝJIMEČNÝ DEN

—————— Chcete nosit šperk, ve kterém je zachycena energie okamžiku vašeho zrození? Jako jediná v republice osobně tvořím náramky na míru podle dne narození a vašeho zdravotního potenciálu, který pak energeticky ladí fyzické tělo i psychiku a mysl.

5/5

Náramek je nádherný a moc si ho užívám.”

VÝJIMEČNÝ DÁREK 

—————— Hledáte luxusní drobnost pro ženu, která je pro vás v životě důležitá?

Chcete vymyslet originální dárek, který přinese obdarované pocit výjimečnosti a zároveň harmonizuje a léčí.

Přejete si věnovat krásnou maličkost, která potěší a nezůstane navždy zapomenutá a ztracená v šuplíku?

Náramek mě úplně pohltil. Je opravdu magický.”

“DOTEK” 

—————— Na začátku mé cesty jsem se nechala inspirovat znalostmi Feng Shui, studiem léčivých barev a šamanských kamenů, abych mohla vytvořit šperky vycházející z filozofie starých čínských mistrů a symboliky posvátného ženství.

Když šperky tvořím, nejprve nahlížím do vašeho horoskopu, kde vodítkem je datum narození a z něho plynoucí zdravotní zátěže k oslabeným orgánům. Kamínky náramku se při nošení dotýkají kůže na rukou, kde prochází dráhy meridiánů a tím přímo působí na vnitřní orgány těla a psychiku.

Každý náramek má moc omladit a zesílit vaši intuici. Je balený do heboučké kapsičky, uchovaný v krabičce a zabalený do hedvábného papíru s přiloženým Bukletkem – sešitem informací o vašich kamenech a léčivých účincích pro vaše tělo. 

Je úžasný. A je to pěkný ďábel.”

JAK POMOHL ŽENÁM, KTERÉ JEJ UŽ NOSÍ

Náramek je úžasný a je můj! Na noc si ho dokonce podkládám pod polštář. Dává mi jistotu. S ním se cítím bezpečněji, jako když jsem kdysi mívala svého plyšáka”.

Je úžasný. A je to pěkný ďábel…v sobotu večer jsem si ho dala na levou ruku, do chvilky mi začalo kolem zápěstí brnění, pulzace a potom i bolest. Trvalo to víc než týden, ale teď už je to v pohodě”.

Náramek je nádherný, úplně z něho vyzařuje něha, harmonie a ženskost. Měla jsem dlouho potřebu být ženou. Když ho mám, dbám na to, abych se i pěkně oblékla. Začínám o sebe víc pečovat. Toto se určitě změnilo”.

Cítím, že se na ruce něco děje. Zkouším, jak na mě působí a co se děje od té doby, co ho nosím. Po 14 cti dnech nošení si mě náramek pěkně vyčistil. Jsem plná energie ”.

“Náramek nosím přesně podle instrukcí, které jsem dostala v knížce. Střídám ho různě na rukách tak, jak potřebuji. A opravdu funguje. S ním mám pořád dobrou náladu”.

Měla jsem ho na ruce půl hodiny. Cítila jsem brnění, na druhé ruce to samé. Nemohla jsem ani usnout. Tak jsem ho sundala.

Druhý den jsem neměla čas vnímat, jak na mě působí. Nicméně večer jsem si uvědomila, že mám jakoby namoženou ruku. Neumím to vysvětlit. Náramek mě úplně pohltil. Je opravdu magický .

Náramek je nádherný a moc si ho užívám.

Zpočátku se mi zdálo, že vytahuje hutné energie a stíny, i když to mohlo být i fází cyklu, ve které jsem byla, ale teď už mám pocit, že se mi žije tak nějak líp.

Jsem v práci, tak si vše prohlížím jen tak letmo, ale už teď Vám musím říct, že náramek je nádherný, překrásný, úžasný.
 
Moc děkuji! Pracovat začne až doma, až si prostuduji “návod”, ale vizuálně mě oslovil na 100 %. A na obou rukách sedí perfektně, ani volný, ani těsný!

KDO NÁRAMKY TVOŘÍ?

—————— Jsem Lucie Novotná, autorka projektu Private Feng Shui a MindfulHome. Pomáhám lidem najít v sobě talenty a dary, které mají skryté pod slupkou dnešní uspěchané doby.

Věnuji se osobním konzultacím na téma “Poznání duše” a tvořím interiéry podle harmonických prvků, které osloví náročné zájemce.

Každá moje práce je doslova TIP ŤOP a vymazlená ✰✰✰✰✰

CO VÁS ČEKÁ PO OBJEDNÁNÍ

01

—————— Objednejte si náramek pomocí kontaktního formuláře, e-mailu, nebo telefonicky.

Potřebuji znát vaše datum a čas narození. Je to základ pro výpočet HOROSKOPU.

02

—————— Spojím se s vámi e-mailem.

Zašlu vám instrukce k platbě.

 

03

—————— Po připsání částky na účet realizuji náramek a Bukletek. 

Domluvíme na termínu odeslání, balíček odesílám na sběrná místa Zásilkovny.

PŘITÁHL SI VÁS?

Náramky vyrábím v omezeném množství.

Každý náramek je originál.

Luxusní balení obsahuje náramek v krásném obalu a Bukletek.

 

V Bukletku najdete:

Popis kamenů a konkrétní harmonizace pro vaše tělo a duši. 

Varianty účinku pro každou ruku zvlášť.

CENA JE 2.345 KČ

KOLEKCE LUNA®

—————— Dle starověkého učení Feng Shui slouží Vesmír a hvězdy jako ukazatel životní cesty. Toto bájné spojení nám umožňuje porozumět lidské povaze a vlastnostem skrytým i projevovaným navenek. Podle postavení planet v okamžiku prvního nádechu náleží každému člověku elementy v různé intenzitě. Element dřeva mají všichni kreativci, element ohně lidé vášniví, zemi mají realisté, kov bojovníci a vodu mudrcové.

Elementy nám také ukazují sklony člověka k fyzickým a psychickým zátěžím, které se mohou během života projevit. Ale také nemusí – záleží na kvalitě našeho žití – baví nás naše povolání, máme harmonický vztah, bydlíme pěkně, prožíváme hojnost? To vše se přímo propisuje do zdraví naší duše.

Příroda je mocný lékař, který nabízí své dary těm, jež volá touha žít dle principů známých tisíce let. Proto dnes znovu objevujeme kouzelnou moc bylinek, doteků, vůní, zvuků. Máme k dispozici i kameny a minerály s jejich energetickou vibrací, která blahodárně působí na tělo a mysl člověka. I barvy nás zklidňují, nabíjí a léčí. 

Díky propojení filozofie, jež má svůj původ v přírodě a v našich kořenech, vznikla kolekce LUNA ®, která se specializuje na tvorbu HARMONICKÝCH NÁRAMKŮ na míru podle data narození své majitelky. 

Šperky vznikají na základě horoskopu, aby pak mohly svoji nositelku podporovat díky své vlastní vibrační síle. Tím je kruh uzavřen a symbolika naplněna. Člověk se přímo spojí s přírodou a plnými doušky čerpá její životadárnou ESENCI kdykoli zatouží.

—————— Vždycky si užívám celý proces zrodu náramků – od nahlížení do horoskopů, přes vybírání vhodných korálků až po balení do hedvábného papíru. Tvořit šperky mě zkrátka baví, ale není to práce, která by mě naplňovala každý den. Proto je vyrábím jen v omezeném množství a párkrát do roka. Ta radost a vášeň z tvorby totiž nesmí nikdy vyhasnout…