Přála byste si lépe poznat Kdo jste a víc  porozumět sama sobě?

—————— Představte si, že si dopřejete něco extra výjimečného. 

Že konečně znáte odpověď na to, Kdo jste.

Dostanete přesný návod, jak si poskládat své role v každé oblasti života a zlepšíte si tím partnerství, kariéru, hojnost, domov a zdraví.

Vypočítám a pojmenuji vaše nitro. Ukáži vám, jaká je vaše mise tady na Zemi.

Vše vám písemně zpracuji do VÁZANÉ KNIHY POZNÁNÍ DUŠE  (cca 50 stránek), s dostatkem místa pro Vaše poznámky. 

Vhodné i jako krásný a luxusní dárek pro vaše blízké.

—————— Představte si, že si dopřejete něco extra výjimečného. 

Že konečně znáte odpověď na to, Kdo jste.

Dostanete přesný návod, jak si poskládat své role v každé oblasti života a zlepšíte si tím partnerství, kariéru, hojnost, domov a zdraví.

Vypočítám a pojmenuji vaše nitro. Ukáži vám, jaká je vaše mise tady na Zemi.

Vše vám písemně zpracuji do VÁZANÉ KNIHY POZNÁNÍ DUŠE  (cca 50 stránek), s dostatkem místa pro Vaše poznámky. 

Vhodné i jako krásný a luxusní dárek pro vaše blízké.

OČEKÁVEJTE LUXUS A PÉČI

————— Každý detail a okamžik je promyšlený tak, abyste se během našeho setkání cítila přirozeně a bezpečně. Jsem Váš osobní průvodce na cestě za svým skutečným Já.

Provedu Vás zákoutím Vaší duše.  Jak působíte na své okolí, v jakém energetickém poli tvoříte svoji přítomnost. Na bázi jaké energie projektujete své vztahy. Zda se rozhodujete  rozumem, nebo podle emocí. Co pro Vás znamená radost a pohoda, bohatství a rozmanitost života. 

Z Knihy Poznání duše i z online schůzky pak můžete čerpat celý život. Budete přesně vědět, proč se chováte zrovna tak a ne jinak. Proč vás například nebaví úklid, i když pořádek milujete. Proč vám dělá problém se konečně rozhodnout, ale stále váháte. Proč toužíte odejít z práce a dělat věci, které vás bavily v mládí.

Každé ženě spadl kámen ze srdce při jiném poznání. 

VÁZANÁ KNIHA POZNÁNÍ DUŠE

OSOBNÍ NÁRAMEK DOTEK ENERGIE

2 HODINOVÉ SETKÁNÍ

CO VÁS ČEKÁ PO OBJEDNÁNÍ

01

—————— Napište mi na LN@lucienovotna.cz 

Potřebuji znát vaše datum a čas narození. Je to základ pro výpočet osobních energií, se kterými pak pracujeme celou dobu.

02

—————— OSOBNÍ NÁRAMEK

Zharmonizuje vaše fyzické tělo a jemně posiluje vaši osobní energii.

Uklidní vaši psychiku a komunikuje tak přímo s vaším nitrem. Dodá vám sebevědomí i jistotu v náročných situacích.

OSOBNÍ BUKLETEK s tabulkou vašich zdravotních zátěží. Dostanete informace, které orgány je potřeba podpořit a harmonizovat. 

03

—————— VÁZANÁ KNIHA POZNÁNÍ DUŠE

Do podrobna zpracovaný rozbor vaší osobnosti z pohledu energií Feng Shui. Plus doporučení, jak s nimi nakládat, úskalí, negativa i pozitiva. Náhled na vaše životní nastavení, přemýšlení a typické sklony k řešení situací. 

04

—————— ONLINE SETKÁNÍ

Završí celou cestu k poznání vaší duše. Procházíme spolu všechny informace spojené s vaší duší. Veškeré otázky, které momentálně řešíte vám vysvětlím z pohledu vašich energií. 

Vše zaklapne jako klíč v zámku.

POZNEJTE KONEČNĚ, KDO SKUTEČNĚ JSTE 

—————— Napište mi na LN@lucienovotna.cz

Službu Poznání duše poskytuji  v omezeném množství.

CENA JE 12.000 KČ

KDO JSEM ? ⋅

Víte, že máte v horoskopu celkem 6 energií a každá se u vás projevuje jinak? Že se na každý horoskop díváme i z pohledu numerologie?

Chtěla byste znát nejen všechny jedinečné kombinace energií vaší duše, ale i životní číslo a s ním spojené nastavení a jednání?

Povím vám o vás i to, co sama nevíte. Včetně zdravotních zátěží – dispozicích k nemocem. Pojmenuji psychosomatické spouštěče, které mohou způsobit vaši únavu a nespokojenost.

Dozvíte se, zda jste člověk aktivní, nebo reaktivní. Kdy a jak odpočívat, abyste načerpala dostatek energie. 

Jak sama se sebou pracovat, abyste byla pro sebe i své okolí autentickou, svěží a spokojenou ženou.

Vyčteme z hvězd vaše dary a talenty. A zároveň se dozvíte, k čemu talent nemáte a proč se nemáte trápit tím, že vám v životě něco nejde.

Těším se na vás.

FENG SHUI ⋅

Feng Shui vypočítá vaše energie z data a času narození.

Podle tabulek pak přesně pojmenuje vaše osobní energie, popíše vám vaše chování a vlastnosti.

Umí napovědět, v jaké fázi životní zkoušky právě jste.

Uvědomíte si, co vám dělá dobře a v čem vynikáte. Uklidní Vás tím, že k některým činnostem jednoduše nemáte energii a proto ve Vás mohou vyvolávat frustraci, vztek, lítost a únavu.

Vrátíte se do svého středu a ke svému ideálnímu způsobu jednání. K tomu, co Vám funguje a co Vás naplňuje.

Pokud cokoli v životě řešíte a uvítala byste nasměrování, vysvětlení vaší situace z pohledu hvězd a konkrétní rady, jak pracovat nejen se svým nitrem, ale i se s svým okolím, pak je tato služba právě pro vás.

MILÁ SLOVA OD KLIENTKY

Je to 7 let, kdy jsem se díky mateřství vydala na intenzivní cestu sebe-poznání díky pozvolnému zrodu mého podnikání. Brzy jsem pochopila, že i když se naučím všechny strategie a koncepce byznysu, neuspěju, pokud opravdu neodhalím sebe samu jako absolutní základ všeho, co vytvořím.

————

Poznání duše je výjimečná služba. Na začátku jsem poslala Lucce základní informace o datu a místu narození a těšila se. Když jsem v rukách držela knihu „Poznání duše“ Anna Novotná doplněnou o „Osobní náramek z minerálů“ s popisem hlavních charakteristik mé osobnosti, hlavou mi běželo, že jsem si dopřála opravdu speciální péči. Takový ten pocit, že „tohle bude asi silné“. A bylo.

V průběhu 2 hodin konzultace se mnou Lucie prošla nejrůznější aspekty mé duše, jak se chová v některých situacích, co mě dostává do nerovnováhy a nepříjemných pocitů a proč, a kde naopak se cítím jako ryba ve vodě. Mnohokrát během konzultace jsem si říkala. „Jak to všechno o mě může vědět?“. Cítila jsem se uvolněně a bezpečně. Těšila jsem se na každou další oblast mé duše, kterou spolu projdeme. Lucie má opravdu komplexní znalosti o feng shui a o dalších východních naukách, které se zabývají naplňováním životního poslání.  Díky tomu jsem na každou mou doplňující otázku dostala odpověď na míru a vše do sebe zapadlo v kontextu dalších souvislostí. Ještě že „v mé knize“ je místo i na vpisované poznámky!

Během konzultace jsme společně prošly výzvy a příležitosti mé duše k naplnění potenciálu. Nahlédly jsme oblast partnerství, bohatství, domova, přátel, byznysu, životní vize, budoucnosti, minulosti… Vždy s vystižením toho, co mou duši „táhne“ a energeticky sytí a také toho, kde na mě čekají nástrahy.

Jsem nadšená, že nešlo „jen o popis“, ale i o praktické kroky, které mohu použít, abych se dostala v dané životní oblasti do rovnováhy.

————

Na konzultaci jsem zažila nespočet aha momentů a vše dohromady mi přineslo uklidnění, že svůj život žiju naplno. Jako bych si díky této službě zarámovala všechny své poznatky o sobě do přehledné struktury. Teď se ještě o to víc těším, že budu všechny oblasti života dále rozvíjet v souladu se svou duší.

Anna Novotná 

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2023