Předpověď na rok 2021

————— 12. února se v části světa konaly oslavy nástupu kovového buvola na pozici vládce roku, jehož vliv potrvá až do konce ledna 2022.

Každý jeden rok má svého vládce – zvíře z čínského zvěrokruhu. Zvíře představuje určitý typ energie a na jeho vlastnostech si symbolicky ukazujeme, jak se energie chovají a jak nás ovlivňují.

Zvířata mají svou pevnou pozici v rámci zvěrokruhu a v průběhu času se postupně střídají na pozici vládce. Loni vládla kovová krysa a příští rok převezme kormidlo vodní tygr.

Proč říkáme kovový buvol, když k buvolovi patří element vody? Záleží na číselném pořadí roku – všechny roky s posledním číslem 1 patří kovu – proto k vodnímu buvolovi právě letos přiřazujeme element kov.

A jaký bude letošní rok?

Vládnou nám velice silné, individuální a dost razantní energie a lidé budou potřebovat dostatek času a možnost dělat si věci po svém.

 

 Jak si to máme představit?

Můžeme pociťovat potřebu být častěji samy se svými myšlenkami, bude převládat tendence o věcech daleko víc přemýšlet, vnímat citlivěji „svůj“ prostor a být podráždění, pokud na nás bude vyvíjen tlak.

Pravděpodobně budeme daleko silněji vnímat militantní postoje ve společnosti a nechuť ke kompromisu, lidé budou prosazovat svoje názory i jinak než mírným dialogem a chutí domluvit se.

 

 Nebo jinak řečeno, co nám letos bude pomáhat?

Zeptejme se samy sebe, zda známe svůj cíl a zda směřujeme všechny své kroky každý den k jeho naplnění, představme si samy sebe co nejčastěji ve svém novém budoucím Já.

Minulý rok byl rokem změn a časy „před“ se už nedají vrátit zpět. Naším úkolem bylo najít svoji novou cestu a objevit své CO!

 

 Co chci v životě dělat a co mi dělá radost?

Když nevím, co chci, nemám za čím směřovat a nevím ani kudy se vydat. Tento princip přístupu ke svému životu je podstatou Feng Shui a zároveň tisíců dalších mentorských a psychologických programů.

I já jsem loni našla své Co a letos jsem s tím vykročila na svou cestu – zatím jen zkouším, nastavuji si pravidla a tvořím…. netlačím na sebe, nedávám si termíny, protože nemusím hned všechno zvládnout dokonale.

 

Znát své CO!

Minulý rok nám měl ukázat, kým se chceme stát a za čím chceme jít. Letošní rok nás má zastavit. Máme dostatečně dlouhou dobu – celý rok – na to promyslet si, jak prakticky a fakticky uskutečnit cestu za naším CO.

Letos jen promýšlíme, studujeme, zajímáme se o nové programy, zkoušíme nové postupy, hledáme nové spolupracovníky, sestavujeme si plány, hodnotíme, co je dobré, co funguje a co naopak potřebovat ke své cestě nebudeme.

Čas je náš velký pomocník, dopřejme si ho a nesnažme se věci vymyslet přes noc, letos totiž platí, že věci šité horkou jehlou nebudou mít delšího trvání.

Nejspíš zůstaneme dál uzavření ve svých domácnostech, proto co nejvíc využívejme energie přemýšlení a dostatku času v náš prospěch.

 

A nejdůležitější ze všeho je……

Nezastavit se.

Jsme frustrovaní, že nám věci nevychází tak, jak jsme si představovali a naplánovali. Nestíháme, neumíme reagovat s lehkostí, nemůžeme pracovat, dohání nás resty a stres. A pak se snadno stane, že na celou cestu rezignujeme, zastavíme se a nemáme sílu ani chuť pokračovat dál.

To se nesmí stát!

 

Letošní rok je jen o promýšlení naší představy „kde chceme být za 10 let“, o hledání možností, jak to celé zrealizovat. Nic víc, nic míň.

A pečlivě si vybírejme! Skončila doba neomezených možností, naopak nastává období individualismu, kdy máme zvolit jen jednu možnost a tu si vyšperkovat, opečovávat a tunit.

Letos volme srdcem s ohledem na naše dlouhodobé cíle.

 

Služba pro našeho klienta.

Navazujme na své zkušenosti z minulosti, a přidejme ke stávajícímu produktu nové benefity, které našeho klienta obohatí a kvalitativně posunou dál – je doba individuální péče.

 

Jak si letos zařídit prostor pro byznys?

Byznys má růst, proto by měl náš prostor umožňovat expanzi, a hlavně odpovídat svojí podobou typu našeho podnikání. Pokud jsme kreativní firma, pak by měla naše kancelář kreativitou upoutat na první pohled.

Téma mého byznysu se letos posunulo, proto i já budu měnit styl kanceláře. Musím ji přizpůsobit projektu Mindful Home, aby byla pohodlná a vyjadřovala energii mé práce.

 

Představa je poloviční pravda

Čím lépe promyslíme svou cestu, tím reálnější bude zhmotnění našeho snu.

Zalezme si do „svého“ koutu, přemýšlejme v klidu a bez rušení a představujme si samy sebe ve své nové pracovní pozici, v novém domě, v autě, na pracovní stáži, v televizi, na první stránce novin……ve svém novém Já.

Letošnímu roku vládnou silné energie, které mají potenciál nás nakopnout!

Proto čím lépe budeme vědět, kým se chceme stát a čím podrobněji budeme znát své další kroky, tím lépe a bez námahy toho dosáhneme.

 

Energie vesmíru nám jsou nakloněny a povedou nás samy……