PRŮVODCE: 24 hodin s FENG SHUI 

24 HODIN POD VLÁDOU ENERGIÍ FENG SHUI 

~lucxx

Objevte tajemství řízení času s moudrostí starých mistrů.

Odhalte potenciál každého dne i každé hodiny za pomoci čínského zvěrokruhu a Feng Shui! 

24 HODIN S FENG SHUI

Na základě 15 let studia a 10 let praxe Feng Shui

JAK VÁM DENNÍ KALENDÁŘ ZMĚNÍ ŽIVOT?

  • Porozumíte svému času – Každá hodina ovlivňuje různým způsobem naši energii. Naučím vás s těmito energiemi pracovat, abyste si mohla jednoduše naplánovat aktivity během dne tak, abyste vytěžila z každého okamžiku to nejlepší. 
  • Upravíte svůj denní režim a naučíte se využívat svůj čas co nejefektivněji.
  • Objevíte moudrost Feng Shui – Tento průvodce vás zasvětí do tisíciletého učení Feng Shui. Získáte cenné poznatky, které můžete využívat ve svém každodenním životě.
  • Zlepšíte životní styl – S tímto průvodcem získáte nástroje a strategie, které vám pomohou lépe si naplánovat svůj den. Dozvíte se , jaké činnosti můžete ideálně dělat ráno, v poledne, odpoledne i večer.

Život plný harmonie a klidu čeká právě na vás 

ÚVOD

Vítejte v unikátním Průvodci řízení času podle Feng Shui, který vám pomůže lépe plánovat a organizovat svůj čas, abyste mohla z každého dne získat co nejvíc.

 

12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Možná jste již slyšela o čínském zvěrokruhu a jeho dvanácti zvířecích znameních. Každý rok, měsíc, den, dokonce i každá dvouhodina, má svého energetického vládce – jedno ze zvířat čínského zvěrokruhu. Tato zvířecí znamení jsou hluboce zakotvena v čínské filozofii a jejich vlastnosti jsou používány k porozumění lidského chování a pochopení plynutí času.

 

PLÁNOVÁNÍ PODLE STAROVĚKÉ MOUDROSTI

Představte si, že máte den, který je pečlivě naplánován podle tisíce let platných zásad. Každá dvouhodina je určena pro jinou aktivitu.

To by mohlo znamenat, že v noci, kdy vládne energie Krysy, můžete kromě spaní přemýšlet o nových nápadech. Nebo si na dopoledne, kdy je na vrcholu energie Draka, naplánujete vyřizování náročných úkolů a pracovních schůzek.

Každý den může být vnímán jako malá cesta, během níž se můžete naučit, jak nejlépe využít svůj čas a žít více v souladu s přirozeným rytmem světa energií kolem vás.

Plánování dne podle konceptu Feng Shui vám pomůže lépe se soustředit na vaše úkoly, vyhýbat se zbytečnému stresu a najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Tento nástroj vám nabízí praktický návod, jak si rozložit aktivity během dne do dvouhodinových intervalů, kde každá dvouhodina má vlastnosti vládnoucího zvířete.

Můžete si lépe zorganizovat čas, získat vyšší efektivitu a vložit do svého života klid a pohodu.

Vnímejte jak se během dne cítíte, co se vám honí v hlavě, co vám v danou chvíli jde a co byste raději přesunula na jindy.

Můžete začít pomalu, abyste sama viděla, jak dané energie fungují. Poté pomalu přidávejte, nebo si každý den udělejte jiný, aby vás to bavilo.

 

RADĚJI PSA NEBO V KRYSU?

Chci vám říct, jak mě plánování podle čínského kalendáře baví a jak mi pomáhá. Snažím se využít každou chvíli naplno, ale když se něco nedaří (což se také velmi často děje), tak vím, že na to prostě není ta správná energie. A je to tak v pořádku.

A víte co je skvělé?
Večerní psaní deníku. Když píšu během Psa, tak se mi vrací spousta myšlenek a událostí z celého dne. Mám tendenci vše řešit, porovnávat a vyhodnocovat. Hledat poučení a zásady. Ale když přijde čas Krysy, najednou mám v hlavě jasno. Věci začínají mít konkrétní podobu. Najednou raději jednám, než hodnotím. V hlavě vyskakují ty nejlepší nápady a hned plánuji, jak s nimy zítra naložím..

Takové to je, když nasloucháte energiím dne. Je to jako tanec, kde každý krok přináší něco nového. Tohle mě prostě baví. A těším se, až se o to podělím i s vámi.

 

MÉ POZVÁNÍ

Takže, co říkáte? Máte chuť ponořit se do tajemného světa Feng Shui a objevit jeho principy a zákony? Feng Shui může obohatit i váš život. Začtěte se do této starověké moudrosti, věřím, že vám to může přinést spoustu nových AHA momentů a hlavně zjednodušit a zlepšit život.


Těším se na společnou cestu!

KDO PRO VÁS PRŮVODCE 24 HODIN S FENG SHUI PŘIPRAVIL?

Jsem Lucie Novotná a věnuji se Feng Shui. Podporuji ženy, aby si aktivně tvořily svoji budoucnost podle vlastních představ.

Vytvořila jsem tento Kalendář s pečlivostí a nadšením, abych vám pomohla lépe porozumět energiím, které vás obklopují. A abych vám ukázala, jak s nimi jednoduše pracovat.

Nechte se vést energií každého dne a žijte život v harmonii mezi nebem a zemí.

24 hodin s Feng Shui