S Feng Shui lépe dosáhnu na své sny

————— Na každou konzultaci u klientů doma se těším. Jejich první typická otázka bývá, kam umístit nábytek, nebo jakou barvu výmalby zvolit pro daný prostor.

 

Ale Feng Shui není primárně o tom, kam a jak umístit nábytek, nebo sedačku. Je to především nauka o životě člověka na Zemi. 

 

Když chcete správně používat a aplikovat znalosti Feng Shui ve svém životě, pak první, na co se musíte zeptat je “Co je můj cíl?” Kam chci v žitě dojít, co chci dělat a jak se u toho chci cítit? 

Tolik otázek …….ale právě tyto otázky umožňují uvědomit si naši roli a směr v životě.

Feng Shui má spoustu úžasných nástrojů a pomůcek, které pomáhají vytyčené cíle naplňovat.

Vědět “CO CHCI” bývá většinou ta nejtěžší životní disciplína.

 

Pokud znáte své CO, pak umíte přizpůsobit veškerý svůj život tomu, abyste svého cíle dosáhli. 

 

Podstatou Feng Shui je umět si ve svém životě správně vybrat. 

 

Tři nástroje, které nám pomáhají k dosažení našeho cíle:

 

Energie prostoru

Jak zařídit svůj byt, kam dát nábytek a jaké zvolit barvy, je jen jedna z částí celého procesu naplňování naší vize. Umíme si nastavit prostor tak, aby nás pozitivně podporoval. Energie prostoru působí sice pomalu, ale s neúnavnou silou a s časem dokonce nabírá na síle.

 

Energie času

Ve Feng Shui je energie času velice důležitá. Zvolit správný okamžik, kdy děláme určité věci, má obrovský vliv na realizaci naší vize. Počítáme tzv. sílu okamžiku, který nám dává další mocný nástroj k energetizaci našeho záměru

 

Energie člověka

Člověk získal v okamžiku narození své specifické energie, které ho pak provází celý život. Dávají mu sílu, intelekt, individualitu atd. Pokud známe své energie, známe i svůj potenciál. Máme přesná data, která umíme využít k dosažení osobního cíle.

Můžeme zároveň využívat i podporu energie ostatních lidí, kteří nám mohou pomoci, ať už je to partner, nebo jeho přátelé.

 

Vytvořit podmínky, aby se dařilo

Člověk, který používá Feng Shui, umí vytvořit díky působení energie času, člověka a prostoru takové podmínky, aby se co nejvíc dařilo přirozenému vývoji toho, co chce dělat – co je jeho vize, přání, sen.

Přeji si, abychom nikdy neztratily z očí svůj sen a aby naše cesta k jeho naplnění byla dobrodružná, inspirující a se šťastným koncem.

 

mindfulhome