Naučím vás pochopit a zlepšit váš vztah s partnerem.

A také pracovat a vylepšovat vzájemné vztahy v rámci celé rodiny. 

MÁTE TO TAKÉ TAK?

  • Chtěla byste se naučit předcházet hádkám s partnerem a řešit každodenní situace v pohodě?
  • Máte pocit, že se neustále rozčilujete na děti a chtěla byste vědět proč? A jak tomu předcházet? 
  • Občas kroutíte hlavou nad kroky svého nadřízeného a říkáte si, že mu vůbec nerozumíte?
  • I když se moc snažíte, občas těžko vyjdete se svojí maminkou?

KLÍČEM JE VZÁJEMNÁ ENERGIE

————— Každý člověk má z pohledu Feng Shui své osobní energie. Jsou dány datem a hodinou narození. Máme svůj jedinečný mix, který energeticky působí na mix energií druhých lidí.

Komunikace s druhým člověkem je v podstatě jen vzájemná výměna energií.

CO VÁS ČEKÁ 

Na online schůzce

01  

KDO JSTE?

————— V úvodu našeho setkání vás seznámím s vaší energií a tím pádem životním nastavením. Zda jste člověk, který jedná aktivně, nebo potřebujete vše napřed zpracovat svým rozumem. Zda v životě reagujete na podněty zvenčí, nebo sama inspirujete druhé.

Jste-li člověk spíše empatický, nebo autoritativní. Jakým způsobem pracujete se svými emocemi: vztekem, melancholií, strachy, radostí a láskou. Jak lásku přijímáte a opětujete. Zda vnímáte lásku jako souznění duší, nebo jako bezpečí a jistotu.  

Jakou energií komunikujete a jak tím pádem působíte na druhé. Probereme vaše emoce a intelekt, které energie vás na těchto úrovních vyjadřují a převládají.

Toto jsou klíčové vlastnosti pro pochopení vašeho nastavení a jednání. Poznáním a uvědoměním si sebe sama jste zároveň připravena přijmout a porozumět chování druhých. 

Pokud u vás nefungují vaše přirozené vzorce chování, podíváme se na to do hloubky a pojmenujeme proč to tak je.

 

02  

SEZNAMTE SE 

————— Porozuměla jste sama sobě? Můžeme tím pádem přejít na druhou osobu, kterou si přejete řešit.

Vysvětlím vám úplně stejně, jak uvažuje, jaké jsou její vzorce chování, emoce a síla. Jaké vlastnosti tento člověk má a jak se tím pádem může přirozeně chovat. Co je jeho přirozeností.

03  

JAK KOMUNIKOVAT 

————— V poslední fázi vám povím, jaké máte s danou osobou energetické korelace. Na jakých úrovních – intelektuální, emoční, fyzické a komunikační si rozumíte a kde si naopak můžete škodit.

Najdeme vaše společné energie, které jsou spolu v harmonii a tím pádem jste v té oblasti spokojeni. A na druhou stranu najdeme i místa, kde mohou spolu vaše vzájemné energie bojovat, což se právě projevuje konflikty a nepochopením v běžném životě.

Dostanete jednoduchý návod, jak ve vztahu komunikovat, abyste oba společně (ať už je to váš partner, děti, nebo rodiče) fungovali bez větších konfliktů a problémů. Proniknete do nitra vašich vztahů. Pochopíte, proč u vás dochází ke střetům. pojmenujete si – co bývá spouštěčem a tím pádem dokážete lépe přijmout případný nesoulad.

Nevyřešíme vaše vztahy na energetické úrovni, ale dostanete veškeré informace k tomu, abyste je pochopila a tím pádem přijala.

POTKÁME SE?

—————— Pak mi napište na LN@lucienovotna.cz

CENA JE 1.800 KČ/2 HODINY