MINDFUL HOME

Akupunktura prostoru

Ahoj všem milovníkům krásných interiérů a příznivcům energie!

😉 Dnes se ponoříme do tajemného světa Feng Shui, ale ne tak, jak ho možná znáte. Zapomeňte na tradiční přístupy – my se vydáváme na cestu objevování “akupunktury prostoru”.

 

Akupunktura prostoru

Představte si, že každá změna v interiéru, ať už je to velká přestavba nebo jen nový nátěr na stěnách, je jako jemná jehla akupunktury, která otevírá a reguluje energetické kanály v našem domově. Tato “akupunktura prostoru” vám může pomoci přetvářet tok energie chi, což má neskutečný vliv na vaše zdraví a pohodu. Při malování stěny můžete doslova namíchat barvu pro zdravější a šťastnější život!

Feng Shui: Tajemství staré tisíce tet

Feng Shui je pokladem moudrosti, který sahá od čínské medicíny až po astrologii. Každá škola Feng Shui nabízí jiný pohled a techniku, podobně jako různé druhy parfému – každý s vlastní jedinečnou esencí a energií. Při výběru školy Feng Shui si vybíráte nejen metody, ale i styl energie, který chcete do svého života přivést.

Hledání dlouhověkosti a štěstí ve Feng Shui

Ve Feng Shui nejde jen o to, jak něco vypadá, ale o to, jak se v tom cítíme. Prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje naše zdraví a štěstí stejně jako strava a vzduch.

Feng Shui nám ukazuje, jak energii využívat k našemu nejlepšímu prospěchu. Jeho záměr je jasný: být zdravý a dožít se vysokého věku. Tisíce let stejná přání. 🫶

 

Energie podle Feng Shui: Jste to, co cítíte

Ve Feng Shui je vše energie. A to nejen to, co vidíte, ale i to, co cítíte. Když kultivujeme zdravou energii ve svém prostoru, otevíráme se zdraví, spokojenosti a dlouhověkosti. Jakmile se vaše prostředí naplní zdravým Feng Shui, budete se cítit jako znovuzrození – svěží, energičtí a připraveni vstřebat všechno dobré, co svět nabízí.

Malé změny, velký význam

Přemýšlejte o tomto: když přemístíte nábytek, změníte barvy nebo dokonce upravíte osvětlení, vlastně aplikujete energetickou léčbu na svůj domov. Učíte se, jaké body stimulovat, aby se energie chi plynule pohybovala a vytvářela harmonické prostředí. To není jen o estetice, je to o cítění energie a jejím vedení k rovnováze a pohodě.

Váš domov – vaše energie

🤔  Takže příště, když se rozhodnete pro změnu v interiéru, vzpomeňte si, že nejste jen designéři. Jste “kouzelníci” svého prostoru, mistrně řídící energii chi, abyste vytvořili prostor, který nejen dobře vypadá, ale také se v něm dobře žije. Váš domov je vaším svatostánkem energie, a vy jste jeho strážcem.

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

PŘEČTĚTE SI

Zajímavosti – triky – rady – nápady

Slýchávám, že Feng Shui je jen módní výstřelek, ale já věřím, že jeho síla pochází z hlubin našeho nitra! Toužíte po kombinaci osvědčených rad, inspirativních příběhů a tipů na to, jak do svého života vnést Feng Shui? Pojďme na to spolu…

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

Mysl • Tělo • Domov

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2024