MINDFUL HOME

Feng Shui a Mindfulness

Ahoj všichni, co se chcete cítit doma jako doma!

🤔 Dnes se ponoříme do světa, kde mindfulness, Feng Shui a pár “malých zázraků” mají moc změnit váš každodenní život. Pojďme společně odhalit, jak vytvoříte prostor, který bude podporovat vaše já a stane se vaším útočištěm, inspirací a radostí.

 

Prostor versus Domov

Dům je fyzické místo, ale domov? To je něco jako hřejivé objetí od vašeho nejlepšího přítele. “Být doma” není jen o tom mít střechu nad hlavou, ale o pocitu, že jste skutečně zakořenění ve svém těle.

Jak praví moudrá slova domov je to místo, kde najdete své pravé Já, kde si odpočinete od světa a objevíte klid, krásu, moudrost a inspiraci‘. Je to jako malá oáza uprostřed pouště každodenní reality.

 

Mindfulness: Umění žít tady a teď

To není jen další módní výstřelek, ale skutečná cesta, jak žít životem v přítomnosti. Zastavte se, vnímejte a buďte v kontaktu sami se sebou. Každé sousto snídaně, každá pracovní povinnost, každý večerní rozhovor – to vše tvoří mozaiku vašeho života. Učte se všímat si, jak se u toho cítíte a hledejte v tom radost.

 

Prostor pro mindfulness

Uklizený a příjemný domov je klíčem k vašemu nitru. Obklopte se věcmi, které milujete – příjemnými vůněmi, relaxační hudbou a světlem svíček. Tyto maličkosti vám pomohou lépe se propojit se svým já.

 

Váš prostor – vaše energie

Vy jste středem pozornosti. Feng Shui vám může pomoct pochopit, jaké energie potřebujete ve svém prostoru. Jste-li typ, který potřebuje například hodně elementu dřeva, obklopte se rostlinami, světlem a hravým designem. Barvy, materiály a tvary by měly odrážet vaši osobnost a to, co vám dělá radost.

 

Malé zázraky

Někdy jsou to právě ty nejjednodušší věci, jako je čistý a uspořádaný prostor, které mohou přinést obrovské množství klidu a spokojenosti do našeho života. Věnování pozornosti pravidelnému úklidu není jen o udržení pořádku, ale je to také způsob, jak se starat o naši duševní pohodu.

 

Začínáme…

Je čas z vašeho domova vytvořit místo, kde budete rádi trávit svůj čas. Zapalte své oblíbené svíčky, pusťte si hudbu, která vás baví, vyberte barvy a materiály, které vás oslovují, a začněte tvořit. Vaše prostředí by mělo být odrazem vašeho vnitřního světa – místo, kde se budete cítit skvěle a kde vás to bude bavit a nabíjet.

S technikami mindfulness a Feng Shui můžete vytvořit prostředí, které nejen hezky vypadá, ale také podporuje vaši duši a tělo. Vítejte v novém kapitole vašeho života, kde je každý kout vašeho domova odrazem vás a vaší energie.

 

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

PŘEČTĚTE SI

Zajímavosti – triky – rady – nápady

Slýchávám, že Feng Shui je jen módní výstřelek, ale já věřím, že jeho síla pochází z hlubin našeho nitra! Toužíte po kombinaci osvědčených rad, inspirativních příběhů a tipů na to, jak do svého života vnést Feng Shui? Pojďme na to spolu…

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

Mysl • Tělo • Domov

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2024