MINDFUL HOME

Feng Shui pro život

Ahoj, průzkumníci a hledači domácího štěstí!

Dnes se ponoříme do tajů Feng Shui, starodávného umění, které nám pomáhá pochopit, jak energie prostoru ovlivňuje naše emoce a pocity. Naše byty se v posledních letech stávají našimi nejlepšími přáteli – nebo těmi nejméně oblíbenými spolubydlícími. Náhle si všímáme každého rohu, který dříve zůstával skrytý. A ty rohy nám někdy dávají pořádně zabrat, že?

 

Prostor versus domov

My lidé jsme součástí přírody, a aby nám bylo dobře, potřebujeme víc než jen potravu a Netflix. Potřebujeme prostředí, které nás obklopuje a podporuje. Někdy je dům jen dům, ale domov? To je tam, kde vaše srdce zpívá a duše tančí.

“Být doma” znamená mnohem víc než mít střechu nad hlavou. Váš domov by měl být vaším svatostánkem, místem, kde cítíte podporu, klid, hojnost a štěstí. Místo, kde nabíráte energii, ne místo, kde řešíte rodinné konflikty nebo kde se prohlubuje vaše frustrace.

 

Malé detaily – velký vliv

Zaměřte se na malé věci, které vás obklopují. Ten malý suvenýr z cest nebo oblíbená fotka na stěně může mít ohromný vliv na vaše pocity. Nezapomínejte, že každá místnost by měla mít svůj smysl a účel. Vytvořte si prostředí, ve kterém se budete cítit šťastní a uvolnění.

 

Láska k přírodním materiálům

Jak to máte doma se světlem? Vždyť světlo je zdrojem radosti a dobré nálady! Mějte doma co nejvíc světla, protože přináší energie a dobrou náladu. Také se snažte obklopit materiály, které milujete. Ať už jste fanoušci přírodních materiálů nebo moderního designu, důležité je, aby vaše prostředí odráželo to, co milujete a co vás naplňuje.

👉 A pamatujte, i když energii nevidíte, skrze vaše pocity vám vaše tělo jasně řekne, jak se cítí. 

 

Domov pro růst a expanzi

Přemýšlejte o svém domově jako o plátně, na kterém můžete malovat svůj příběh. Dejte si za úkol vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit skvěle, umožní vám růst a rozvíjet se. Pusťte se do toho!

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

PŘEČTĚTE SI

Zajímavosti – triky – rady – nápady

Slýchávám, že Feng Shui je jen módní výstřelek, ale já věřím, že jeho síla pochází z hlubin našeho nitra! Toužíte po kombinaci osvědčených rad, inspirativních příběhů a tipů na to, jak do svého života vnést Feng Shui? Pojďme na to spolu…

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

Mysl • Tělo • Domov

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2024