OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všechny objednávky podané prostřednictvím internetové stránky Lucienovotna.cz jsou pro zákazníky závazné. Dokončením objednávky potvrzujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

V okamžiku, kdy dokončíte objednávku, Vám na Vámi zadanou emailovou adresu pošleme potvrzovací email s informacemi o objednávce a případnými instrukcemi pro platbu (pokud jste zvolili platbu převodem). Pokud by vám žádný email nedorazil, kontaktujte nás prosím na ln@lucienovotna.cz nebo volejte na +420 734 128 018.

Způsoby platby

Platba kartou

Pro platbu kartou budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu. Zde zadáte veškeré potřebné informace z vaší karty a po dokončení platby se ihned dozvíte, zda se platba podařila. Pokud se zobrazí informace o neúspěšné platbě, můžete platbu opakovat nebo nás kontaktovat a případně vybrat jiný způsob.

Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité a usilujeme o jeho zachování při zpracování veškerých osobních informací, které od vás dostaneme. Řídíme se principy zákonné ochrany dat. Poskytnutím svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s tím, že s nimi budeme moct nakládat při jejich zpracování.

Reklamace zboží / Záruka

Chcete zboží reklamovat? Prosím kontaktujte nás na e-mailu ln@lucienovotna.cz nebo na telefonu +420 734 128 018.