MINDFUL HOME

Váš rok 2024!

Ahoj, milovníci astrologie i vám, kdo se jimi teprve stáváte!
 
Vítejte v roce 2024, roce Draka podle čínské astrologie. Tento rok je plný odvahy, inovací a trochy té drzosti a sebevědomí. Je to náš čas překonat překážky a stud a dosáhnout toho, co jsme si vysnili. Pojďme na to!

 

🔥 Drak – váš nový nejlepší kamarád

Neříkejte hned “Zase nějaký astrologický blábol“. Drak symbolizuje naši vnitřní sílu, odvahu kráčet vpřed a umění být občas pořádně urputní! Rok 2024 je ideální, abychom vystoupili z komfortní zóny a ukázali světu, co opravdu chceme.

 

Co nám Drak přinese?

  1. Odvahu i když zrovna nejste superhrdina: Jste připraveni skočit do neznáma? Rok Draka je jako kámoška, která vás popostrčí k prvnímu kroku. Je čas vzít život do vlastních rukou.

  2. Kreativitu na plné obrátky: Máte skvělý nápad, který se vám honí hlavou, ale bojíte se ho realizovat? Drak na vás volá: “Teď je ten správný čas! Jdi do toho a nehleď na ostatní! Buď odvážný, vymýšlej, tvoř a buď kreativní”.

  3. Výzvy? Přijímám! Pro Draka “NE” není odpověď. Narazíte na překážku? Překonáte ji s grácií vítěze. A věřte mi, pocit úspěchu po zdolání vaší výzvy bude nezapomenutelný.

 

🚀 Jak Drak změní váš život

  • Práce a kariéra: Buďte připraveni na nečekané příležitosti a nebojte se je popadnout za pačesy. Rok Draka je ideální na povýšení nebo na změnu práce. Vezměte iniciativu do svých rukou. Troufněte si na víc, než jiné roky, letos by to mělo vyjít!

  • Osobní rozvoj: Už je to tu, ta chvíle, kdy se můžete konečně pustit do toho jazykového kurzu, nebo se ponořte do jakékoli jiné aktivity, která vás baví. Energie Draka vás podporuje v každém vašem osobním cíli.

  • Láska a vztahy: Rok Draka přináší vášeň a nové začátky. Pro single ženy to může být rok, kdy potkají někoho zvláštního. Vztahy dostanou novou jiskru – buďte aktivní, vymýšlejte program, choďte do společnosti a užívejte si jeden druhého.

 

Můj osobní tip

Neseďte doma! Vyrazte ven, přijměte výzvy a nebojte se žít tento rok na plno. Rok Draka je jako horská dráha – plný vzestupů i pádů, ale to vše patří k růstu. Užijte si každý moment, protože kdy jindy, když ne teď?

 

Jaké si to uděláme…

V roce Draka buďte jako on – silní, odvážní a připraveni na vše. V životě jde o více než jen přežití. Jde o to žít naplno, protože nikdy nevíte, co bude zítra. Rok Draka je tu, tak si ho pojďme užít naplno! 🐉

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

PŘEČTĚTE SI

Zajímavosti – triky – rady – nápady

Slýchávám, že Feng Shui je jen módní výstřelek, ale já věřím, že jeho síla pochází z hlubin našeho nitra! Toužíte po kombinaci osvědčených rad, inspirativních příběhů a tipů na to, jak do svého života vnést Feng Shui? Pojďme na to spolu…

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

Mysl • Tělo • Domov

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2024