MINDFUL HOME

Ve hvězdách se píše…

Ahoj všichni milovníci hvězd a tajemství vesmíru!

Dnes se společně vydáme na cestu, která je stará jako lidstvo samo – cestu k hvězdám. Často slýcháme, že ve hvězdách se píše náš osud, ale já vám chci ukázat něco mnohem hlubšího. Ve hvězdách se skrývají příběhy – náš každodenní život.

 

Hvězdy a čínská astrologie

Ve Feng Shui a čínské astrologii, hvězdy nejsou jen světélkující body na noční obloze. Jsou to průvodci, kteří nám pomáhají pochopit sebe sama a svět kolem nás. Hvězdy a jejich hvězdné pozice na nebi nám mohou odhalit mnoho o naší osobnosti, charakteru, silných i slabých stránkách, o talentech, dokonce i stylu komunikace a oblékání. Odhalují nám cesty našich možností.

 

🌀 Konec světa nebo nový začátek?

Mohou nám hvězdy naznačovat konec? V astrologii většinou konec považujeme za nový začátek. Novou kapitolu v našem příběhu. Je to příležitost ke změně k lepšímu, k našemu růstu a expanzi, k pochopení nových možností našeho života.

Každý den, nový příběh

Každý den, když se díváme na hvězdy, můžeme najít inspiraci pro nový příběh. Příběh o lásce, o výzvách, o dobrodružství, o naplnění. Systém astrologie nám pomůže a umožní ponořit se hlouběji do těchto příběhů a najít smysl v každodenních událostech a rozhodnutích.

 

🤔 Vaše hvězdné příběhy

A co vy? Jaký příběh vám hvězdy vyprávějí? Jaké jsou vaše hvězdné signály, které vás vedou na vaší životní cestě? Pamatujte, že každá hvězda – tím myslím hvězda v nás – a její konstelace vypráví svůj příběh. A každý z nás je součástí tohoto vesmírného příběhu.

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

PŘEČTĚTE SI

Zajímavosti – triky – rady – nápady

Slýchávám, že Feng Shui je jen módní výstřelek, ale já věřím, že jeho síla pochází z hlubin našeho nitra! Toužíte po kombinaci osvědčených rad, inspirativních příběhů a tipů na to, jak do svého života vnést Feng Shui? Pojďme na to spolu…

Lucie Novotná

Tvořím bydlení se všemi smysly,  protkávám jej nitkou Feng Shui, pro harmonii duše i těla.

Provedu vás po různých koutcích a zákoutích vašeho nitra i domova.

S citem pro krásu a jednoduchost. 

Líbivě, lehce, lahodně.

Mysl • Tělo • Domov

© Webdesign ⦁ Lucie Novotná 2024